KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13914570

nr 1391 4570

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, pojke, 40x30, yttermått inklusive ram: 49x39 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:22:49