KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13746573

nr 1374 6573

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Sign E Maury, Kvinna. Signerad, daterad 1902,57x44 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 januari 2021
kl 19:39:32

23/1 16:53:59 1      Vinnande bud
23/1 17:54:09 1      justering av budtak