KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14097175

nr 1409 7175

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Ryssland. Signerad, daterad -94, Motiv från område i Moskva, 25x41, yttermått inklusive ram: 37x52, akvarell

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 18:56:13