KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16427005
nr 1642 7005
Akvarell
Oidentifierad konstnär. "Hus". Signerad G. J. Akvarell på papp passepartout. Bildmått: 16,8x23 cm, yttermått inklusive ram: 43x38 cm
måndag 16 september 2024
kl 19:27:55
Lis Husberg (f. 1920)