KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16123121
nr 1612 3121
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, akvarell, stilleben, 58x44 cm, yttermått inklusive ram: 64x51 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 april 2024
kl 18:19:30
14/4 21:37:07
15/4 17:29:58