KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16123121

nr 1612 3121

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, akvarell, stilleben, 58x44 cm, yttermått inklusive ram: 64x51 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 april 2024
kl 18:19:30

14/4 21:37:07 1      Vinnande bud
15/4 17:29:58 1      justering av budtak