KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14776076

nr 1477 6076

Akvarell

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, stuga. Ej signerad. Akvarell, 16x23 cm, yttermått inklusive ram: 22x30 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 juli 2022
kl 20:33:44

3/7 22:10:52 1      Vinnande bud