KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13966665
nr 1396 6665
Akvarell
Nils Nilsson. Signerad, daterad 18, Blomster, 20x45, yttermått inklusive ram: 35x59, akvarell
måndag 10 maj 2021
kl 21:01:35