KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13823259

nr 1382 3259

Mogens Balle

(1921-1988), Danmark

Akvarell, Mogens Balle (1921-1988), Danmark. Monogramsignerad. Motivet: 33x24cm, yttermått inklusive ram: 55x45cm

Mogens Balle, dansk målare född 1921, död 1988.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 350 kr (per 08:19:14)
Uppdatera
Visning

fredag 26/2, lördag 27/2, söndag 28/2 och måndag 1/3

Auktionen
avslutas:

måndag 1 mars kl 18:18:34

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Mogens Balle

Läs mer om Mogens Balle