KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16894102

nr 1689 4102

Michail Sjevarjov

(f. 1958), Sverige

Blomsterstilleben. Signerad, Akvarell. Bladets mått: 73x54 cm, yttermått inklusive ram: 86x66 cm

Michail Sjevarjov, rysk-svensk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 24 mars 2025
kl 20:27:07

21/3 14:35:25 1      Vinnande bud

Michail Sjevarjov

Läs mer om Michail Sjevarjov