KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16894102
nr 1689 4102
Michail Sjevarjov
(f. 1958), Sverige
Blomsterstilleben. Signerad, Akvarell. Bladets mått: 73x54 cm, yttermått inklusive ram: 86x66 cm
Michail Sjevarjov, rysk-svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 mars 2025
kl 20:27:07
21/3 14:35:25
Michail Sjevarjov
Läs mer om Michail Sjevarjov