KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13978359
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller meelike koch vattenfärg
-
8213 Akvarell
Åslund, daterad -90, sjölandskap. Akvarell, bildmå..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
26 jan kl 20:12
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
idag
26 jan kl 20:22
-
8070 Blandteknik
4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
idag
26 jan kl 20:33
-
8187 Blandteknik
Juliusz Sosnowski, "solens öga". Blandteknik, bild..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
26 jan kl 20:58
-
1005 Blandteknik
Lambert Werner (1900-1983), Sverige. Komposition. ..//
Auktionen avslutas
idag
26 jan kl 20:49
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
26 jan kl 20:20
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller meelike koch vattenfärg
-
8213 Akvarell
Åslund, daterad -90, sjölandskap. Akvarell, bildmå..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
26 jan kl 20:12 -
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
idag
26 jan kl 20:22 -
8070 Blandteknik
4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
idag
26 jan kl 20:33
-
8187 Blandteknik
Juliusz Sosnowski, "solens öga". Blandteknik, bild..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
26 jan kl 20:58 -
1005 Blandteknik
Lambert Werner (1900-1983), Sverige. Komposition. ..//
Auktionen avslutas
idag
26 jan kl 20:49 -
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
26 jan kl 20:20



