KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13978359

nr 1397 8359

Akvarell

Meelike Koch. Signerad, daterad 1999. Motivet: 30x22cm, yttermått inklusive ram: 44x34cm, akvarell

Utrop:

500 kr

måndag 17 maj 2021
kl 18:02:48