KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13978083

nr 1397 8083

Lennart Olausson

(f. 1944), Sverige

Akvarell, Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Vasabron. Signerad, daterad -86. Motivet: 34x64, yttermått inklusive ram: 49x60, akvarell

Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 17 maj 2021
kl 18:04:19

17/5 17:59:19 1      Vinnande bud

Lennart Olausson

Läs mer om Lennart Olausson