KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13978083
nr 1397 8083
Lennart Olausson
(f. 1944), Sverige
Vasabron. Signerad, daterad -86. Motivet: 34x64, yttermått inklusive ram: 49x60, akvarell
Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 maj 2021
kl 18:04:19
17/5 17:59:19
Lennart Olausson
Läs mer om Lennart Olausson