KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13668425

nr 1366 8425

Akvarell

Lennart Larsson, Kungsträdgården, vinter. Signerad, daterad -86. Motivet: 34x48 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 14 december 2020
kl 18:41:29