KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14776226

nr 1477 6226

Akvarell

Lars Hovsjö. Signerad, akvarell, bro, 23x58 cm, yttermått inklusive ram: 36x67 cm

måndag 4 juli 2022
kl 18:08:43