KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16129164

nr 1612 9164

Lars-Åke Lindstedt

(f. 1948), Sverige

"Lathyrus o, II". Monogramsignerad LÅL. Akvarell, bildmått: 29x21 cm, yttermått inklusive ram: 40x30 cm

Lars-Åke Lindstedt, svensk konstnär och pedagog född 1948.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 april 2024
kl 19:06:56

9/4 18:27:59 1      Vinnande bud

Lars-Åke Lindstedt

Läs mer om Lars-Åke Lindstedt