KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16129164
nr 1612 9164
Lars-Ã…ke Lindstedt
(f. 1948), Sverige
"Lathyrus o, II". Monogramsignerad LÅL. Akvarell, bildmått: 29x21 cm, yttermått inklusive ram: 40x30 cm
Lars-Åke Lindstedt, svensk konstnär och pedagog född 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:06:56
9/4 18:27:59
Lars-Ã…ke Lindstedt
Läs mer om Lars-Ã…ke Lindstedt