KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16694450
nr 1669 4450
Akvarell
John Wierth (1920-2003), Sverige. Signerad, bladets mått: 12x10 cm, yttermått inklusive ram: 17x14 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 december 2024
kl 19:58:54
100 kr
150 kr
250 kr