KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16694450

nr 1669 4450

Akvarell

John Wierth (1920-2003), Sverige. Signerad, bladets mått: 12x10 cm, yttermått inklusive ram: 17x14 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 december 2024
kl 19:58:54