KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14581032

nr 1458 1032

John Arsenius

(1818-1903), Sverige

Monogramsignerad, häst. Akvarell, bildmått: 13,5x19cm, yttermått inklusive ram: 25x30,5cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 28 mars 2022
kl 20:22:49

  • Klassiska
  • 28 mar

Klassiska

Läs mer om Klassiska

John Arsenius

Läs mer om John Arsenius