KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16491001
nr 1649 1001
Hilding Linnqvist
(1891-1984), Sverige
"Tempelvakt, Karnak", Monogramsignerad, akvarell. Bladets mått: 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 66x58
måndag 14 oktober 2024
kl 19:20:07
Hilding Linnqvist
Läs mer om Hilding Linnqvist