KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16491001

nr 1649 1001

Hilding Linnqvist

(1891-1984), Sverige

"Tempelvakt, Karnak", Monogramsignerad, akvarell. Bladets mått: 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 66x58

måndag 14 oktober 2024
kl 19:20:07

Hilding Linnqvist

Läs mer om Hilding Linnqvist