KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16494217
nr 1649 4217
Hermann Walenta
(1923-2018), Österrike
Akvarell. Signerad, 23x29 cm, yttermått inklusive ram: 42x47 cm
Hermann Walenta, österrikisk bildkonstnär född 1923, död 2018.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 oktober 2024
kl 18:17:03
11/10 12:12:38
Hermann Walenta
Läs mer om Hermann Walenta