KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13658211

nr 1365 8211

Henrik Tikkanen

(1924-1984), Finland

Akvarell, Henrik Tikkanen (1924-1984), Finland. Olympiastadion Helsingfors, Signerad, akvarell, 29x41 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 7 december 2020
kl 18:11:32

Henrik Tikkanen

Läs mer om Henrik Tikkanen