KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16878013
nr 1687 8013
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 73, interiör, 21x28 cm, yttermått inklusive ram: 33x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 mars 2025
kl 18:29:21
17/3 15:16:40
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann