KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13724464

nr 1372 4464

Harald Skogsberg

(1889-1980), Sverige

Akvarell, Signerad, daterad 1920. Motivet: 35x26cm

Harald Skogsberg, svensk bildkonstnär född 1889, död 1980.

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:30:58

Harald Skogsberg

Läs mer om Harald Skogsberg