KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16448207
nr 1644 8207
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad -82, skärgård, 30x21 cm, yttermått inklusive ram: 52x40 cm
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:42:52
21/9 21:16:05
150 kr
23/9 19:12:46
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne