KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13581354

nr 1358 1354

Ferdinand Boberg

(1860-1946), Sverige

Akvarell, Ferdinand Boberg (1860-1946), Sverige. Signerad, Sollentuna Kyrka, 57x44cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 2 november 2020
kl 19:15:45

Ferdinand Boberg

Läs mer om Ferdinand Boberg