KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13658423

nr 1365 8423

Akvarell

Ernst Sundström, Sandhamn. Signerad, 31x50 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 december 2020
kl 19:01:30