nr 1358 8654
Claes Bäckström
(1927-2015), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 1979. Motivet: 46x38cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 2 november 2020
kl 19:13:28
1/11 00:10:14
Claes Bäckström
Läs mer om Claes Bäckström