KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16697250

nr 1669 7250

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

Strandvägen, Stockholm. Signerad. Akvarell, 33x45 cm, yttermått inklusive ram: 48x59 cm

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 16 december 2024
kl 18:20:35

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm