KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16697250
nr 1669 7250
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Strandvägen, Stockholm. Signerad. Akvarell, 33x45 cm, yttermått inklusive ram: 48x59 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 december 2024
kl 18:20:35
100 kr
150 kr
200 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm