KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16337223
nr 1633 7223
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Signerad, blomsterstilleben. Akvarell, bildmått: 46x34 cm, yttermått inklusive ram: 65x53 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juli 2024
kl 19:31:49
15/7 21:42:22
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm