KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16044058

nr 1604 4058

Akvarell

Carl Sandell, monogramsignerad, komposition. Akvarell, bildmått: 11x15 cm, yttermått inklusive ram: 28x31 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 mars 2024
kl 19:46:04