KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15306413

nr 1530 6413

Akvarell

Carl L Lindqvist, Karavan. Signerad, numrerad -97. Akvarell, bildmått: 24x38 cm, yttermått inklusive ram: 58x72 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 27 mars 2023
kl 18:40:29

25/3 14:29:22 1      100 kr
26/3 21:32:48 2      Vinnande bud