KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15306413
nr 1530 6413
Akvarell
Carl L Lindqvist, Karavan. Signerad, numrerad -97. Akvarell, bildmått: 24x38 cm, yttermått inklusive ram: 58x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 mars 2023
kl 18:40:29
25/3 14:29:22
100 kr
26/3 21:32:48