KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15227059

nr 1522 7059

Akvarell

Carl L Lindqvist, Fiskebåtar i skymning. Signerad, daterad -98, Akvarell, bildmått: 23x37 cm, yttermått inklusive ram: 57x72 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 februari 2023
kl 18:39:34