KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14834042

nr 1483 4042

Akvarell

Bert Jonsson. Bergslandskap. Signerad, daterad -84. Akvarell, bildmått: 19x28 cm, yttermått inklusive ram. 32x41 cm

måndag 22 augusti 2022
kl 20:27:16