KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14052052

nr 1405 2052

Ann-Mari Larsén

(1920-2015), Sverige

Tranor. Signerad. Akvarell, ca 30x38 cm, yttermått inklusive ram: 46x51 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 21 juni 2021
kl 19:36:11

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Ann-Mari Larsén

Läs mer om Ann-Mari Larsén