KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14052052
nr 1405 2052
Ann-Mari Larsén
(1920-2015), Sverige
Tranor. Signerad. Akvarell, ca 30x38 cm, yttermått inklusive ram: 46x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:36:11
150 kr
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Ann-Mari Larsén
Läs mer om Ann-Mari Larsén