KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14752027

nr 1475 2027

Aja Murray-Thorén

(1947-2015), Sverige

"Vaxholmsbåt i sikte". Signerad, daterad -88. Akvarell, 48x33 cm, yttermått inklusive ram: 61x46 cm

Aja Murray-Thorén, svensk bildkonstnär född 1947, död 2015.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 juni 2022
kl 18:38:25

16/6 13:15:39 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 20 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Aja Murray-Thorén

Läs mer om Aja Murray-Thorén