KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15103038

nr 1510 3038

Akvarell

Adelina Quadri. Signerad, daterad 05. Akvarell, bildmått: 24x24cm, yttermått inklusive ram: 44x43cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 12 december 2022
kl 20:42:12

  • Tema
  • 12 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer