KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14278056

nr 1427 8056

Akvarell

Adam Petter Utter, 1800-tal. Signerad. Akvarell, bildmått: 28x39, yttermått inklusive ram: 43x54 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 18:25:15