KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14344202

nr 1434 4202

Acke Åslund

(1881-1958), Sverige

"Järvsö 1934". Signerad, med dedikation. Akvarell, bildmått: 31x44, yttermått inklusive ram: 35x49 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

900 kr

måndag 29 november 2021
kl 18:26:31

Acke Åslund

Läs mer om Acke Åslund