KONST / Oljemålningar / Akryl 13901035
nr 1390 1035
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
"342 kr", Signerad, daterad a tergo 1991. Akryl på duk, 50x50 cm, oramad
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Utrop:
6.500 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 12 april 2021
kl 18:55:53
5.000 kr
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg