KONST / Oljemålningar / Akryl 14052060

nr 1405 2060

Emma Malm

(f. 1987), Sverige

Akryl, Emma Malm (f. 1987), Sverige. Kvinnostudie. Signerad, daterad a tergo 2012. Akryl på duk, 81x65 cm, oramad

Emma Malm, svensk bildkonstnär född 1987.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 21 juni 2021
kl 20:51:08

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Emma Malm

Läs mer om Emma Malm