GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Äggterrin 14598400
nr 1459 8400
Äggterrin
ägghöna + karott. Längd: 22-25cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 april 2022
kl 20:35:57
100 kr
200 kr