KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13732041

nr 1373 2041

Willie Weberg

(1910-1995), Sverige

Oljemålning, Willie Weberg (1910-1995), Sverige. Signerad, "Stadsbild Stockholm". Olja på duk, 62x79cm

Konditionsrapport: krackeleringar

Willie Weberg, svensk bildkonstnär född 1910, död 1995.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 18 januari 2021
kl 18:28:59

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Willie Weberg

Läs mer om Willie Weberg