KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16794278

nr 1679 4278

Oidentifierad konstnär. Signerad, Pedersen, modell. Olja på pannå, 78x59 cm, yttermått inklusive ram: 96x76 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 17 februari 2025
kl 20:14:24