KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16794250
nr 1679 4250
Gustaf Wiklund. Signerad, daterad - 95, figurscen. Olja på duk, 56x47 cm, yttermått inklusive ram: 63x53 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 februari 2025
kl 19:13:20
17/2 15:25:23
350 kr
17/2 17:32:53