KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15848192

nr 1584 8192

Tomasz Holuj

(f. 1947), Polen

Signerad. Olja på pannå, 139xx225 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 157x244 cm

Kondition: slitage, skador

Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 11 december 2023
kl 20:17:38

Tomasz Holuj

Läs mer om Tomasz Holuj