KONST / Litografier / Färglitografi 15848039

nr 1584 8039

Lars Norrman

(1915-1979), Sverige

Signerad, numrerad 299/310, daterad Färglitografi, bildmått: 38x76 cm, yttermått inklusive ram: 57x95 cm

Lars Norrman, född 1915 i Helsingborg, död 1979, svensk målare och tecknare.

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 05:37:16)
Uppdatera
Visning

fredag 8/12, lördag 9/12, söndag 10/12 och måndag 11/12

Auktionen
avslutas:

måndag 11 december kl 18:30:58

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lars Norrman

Läs mer om Lars Norrman