KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14922092

nr 1492 2092

Oscar Hernandez Soriano

(1944-2007), Spanien

Oljemålning, "Par". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 44x64 cm

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 300 kr (per 12:53:39)
Uppdatera
Visning

fredag 23/9, lördag 24/9, söndag 25/9 och måndag 26/9

Auktionen
avslutas:

måndag 26 september kl 19:08:26

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
23/9 13:25:16 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Oscar Hernandez Soriano