MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 14198362

nr 1419 8362

Serveringsvagn

1940-/50-tal, teak, Längd: 68 cm. Djup: 44 cm, höjd: 64 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 200 kr (per 18:28:41)
Uppdatera
Visning

fredag 17/9, lördag 18/9, söndag 19/9 och måndag 20/9

Auktionen
avslutas:

måndag 20 september kl 18:39:37

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.200 kr
  Göteborg 1.200 kr
  Helsingfors 1.200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor