FURNITURE / Tables / Serving table 14198362

nr 1419 8362

SERVING TABLE

1940s/1950s, teak, length: 68 cm. Width: 44 cm, height: 64 cm cm, wear.

1940-/50-tal, teak, Längd: 68 cm. Djup: 44 cm, höjd: 64 cm

Condition: slitage

SEK 300

Monday September 20 2021
at 18:39:37