KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14077238

nr 1407 7238

Träsnitt

Annie Bergman (1889-1987), Sverige. Signerad, Liljor i parken. Motivet: 25x19, yttermått inklusive ram: 32x24 cm

Utrop:

300 kr - 600 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 16:25:14)
Uppdatera
Visning

fredag 2/7, lördag 3/7, söndag 4/7 och måndag 5/7

Auktionen
avslutas:

måndag 5 juli kl 19:42:06

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor