KONST / Litografier / Färglitografi 14052033

nr 1405 2033

Marika Lang

(f. 1961), Sverige

Färglitografi, Marika Lang (f. 1961), Sverige. Blå Salen, Stockholms Stadshus. Signerad, numrerad 90/290. Motivet: 75x56cm, yttermått inklusive ram: 95x73cm

Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.

Utrop:

1.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 700 kr (per 05:40:45)
Uppdatera
Visning

fredag 18/6, lördag 19/6, söndag 20/6 och måndag 21/6

Auktionen
avslutas:

måndag 21 juni kl 20:53:17

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
1/6 12:35:40 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Marika Lang

Läs mer om Marika Lang