KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914343
nr 1391 4343
A Norrman, Marin. Signerad, numrerad 1897. Olja på duk, 60x82, yttermått inklusive ram: 90x113 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:42:24
18/4 22:31:09