KONST / Litografier / Färglitografi 13914331

nr 1391 4331

Arne Olsson

(1918-2004), Sverige

Färglitografi, Arne Olsson (1918-2004), Sverige. Marin i rött. Signerad, numrerad 45/75. Motivet: 53x64, yttermått inklusive ram: 64x75 cm

Konditionsrapport: skadad glasskiva, missfärgningar

Arne Olsson, svensk målare och grafiker född 1918, död 2004 .

Utrop:

500 kr - 800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 13:25:37)
Uppdatera
Visning

fredag 16/4, lördag 17/4, söndag 18/4 och måndag 19/4

Auktionen
avslutas:

måndag 19 april kl 19:42:43

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Arne Olsson

Läs mer om Arne Olsson